آموزش ثبت نام هات میل

اول من کمی در مورد هات میل میگم بعد می ریم سراغ ثبت نام در هات میل.

هات میل یک سایت آمریکایی است که زیر مجموعه ای از سایت ام اس ان (msn) هست .و همون طور که میدونی سایت ام اس ان هم مطعلق به شرکت مایکروسافت هست , پس اولین خصوصیت هات میل مشخص شد.

هات میل به خاطر همین خصوصیت یعنی مطعلق بودن به شرکت مایکروسافت با سیستم عامل ویندوز رابطه بسیار خوبی رو داره به طوری که به راحتی با اوتلوک کار می کنه و مسنجر اون هم که به نام ام اس ان مسنجر  هست به صورت اتوماتیک به همراه ویندوز هست و هر وقت ویندوز رو نصب می کنیم مسنجر هم نصب می شه.

از نظر امنیتی نسبت به یاهو تقریبا می شه گفت قوی تره یا بهتره اینجوری بگم برنامه های هک کردن هات میل خیلی کم هستن و هک کردن هات میل هم کار هرکسی نیست.

و به طور کلی هات میل داری 2 مگابایت حافظه برای میل هست که نسبت به یاهو مقدار اون خیلی کمه . و دارای محیطی با گرافیک بالاست.

 1. مرحله اول اینه که توی آدرس بار ادرس سایت هات میل رو تایپ کنید: www.hotmail.com  


  Hotmail website
   
 1. بروی Sign Up جهت ثبت نام کلیک نمایید


 2.  
 3. گزینه که در شکل دیده میشودرا انتخاب کنید.
  فرم ها را پر کرده و بروی مطابق شکل عمل کنید.

خوب اولین چیز که باید وارد کنید نام و نام خانوادگی هست.این نام و نام خانوادگی در زمانی که نامه ای رو برای کسی می فرستی ظاهر میشه پس بهتراست که درست وارد کنید مگر اینکه نخواهید اسم و فامیل حقیقی تو رو ببینن که د ر اون صورت میتونی جای اونا ستاره یا هر چیز دیگه ای بجز جای خالی بگذاری .

بعد زبان هست که  انگلیسی باید باشد .

بعد کشور هست که ایران رو انتخاب می کنید . وقتی کشور رو انتخاب می کنید صفحه تغییر میکند  , پس کمی صبر کن تا صفحه تغییر کند بعد ادامه بده. (تغییر آنهم این هسبت که گزینه زیری آن پاک میشه یعنی state پاک میشد.)

بعد کد پستی هست که لازم نیست حتما واقعی شو بزنی مثل میل یاهوت فقط کافی که 12345 رو وارد کنید . به این خاطر هم من میگم لازم نیست کد پستی واقعیت رو وارد کنی چون اصلا کاربرد عملی ندارد.

تنضیمات زمان هم که دو قسمت دارد یکی اینکه ساعت به وقت تهران باشد یکی هم اینکه به وقت گرینویچ .

بعدی هم که بلدی...

بعدیش هم ماه و روز و سال تولد تو به میلادی است که باید وارد کنید.

بعدی هم که یه تخصصی رو از تو می خواد ,  تو هم بزن engineering .

  • 5-مرحله بعدی:

 1. 6-از گزینه Sign in وارد شوید،دوباره نام کاربری و پس ورد را وارد کنید


 2. 7- این هم آخرین مرحله جهت ارسال میل